Laboratorium

Posiadamy nowoczesne laboratorium, w którym wykonujemy
Morfologia krwi. Przy użyciu pełnego automatu weterynaryjnego morfologię krwi wykonujemy w zaledwie 2 minuty. Dzięki dokładnej morfologii leczymy niedokrwistość.
Biochemia krwi na CITO. Wyniki uzyskiwane w przeciągu 1,5 - 3 minuty
Badanie moczu. Badanie osadu pod mikroskopem w poszukiwaniu kamienia, krwinek, leukocytów, bakterii, nabłonków, precyzyjne określanie ciężaru właściwego moczu przy użyciu refraktometru klinicznego
Badanie zeskrobin naskórka
Badania diagnostyczne pozwalające na wykrycie groźnych chorób zakaźnych
Badania cytologiczne i waginoskopowe w kierunku określania terminu krycia
Badania parazytologiczne kału pod kątem obecności pasożytów przewodu pokarmowego
Współpracujemy z zakładem higieny weterynaryjnej w zakresie badań bakteriologicznych, określania antybiotykogramu, badań mykologicznych. Współpracujemy także z jednym z największych laboratoriów na świecie - firmą IDEXX LABORATORIES, z siedzibą w Berlinie, w zakresie wszelkich pozostałych badań.

 

 

Szukaj na stronie

Google +1

Porady

Jak ustrzec psa przed dysplazją

Mam ważne pytanie do Pana Doktora. Od kilku dni jestem w posiadaniu owczarka niemieckiego. Skończył niedawno siedem tygodni. Naczytałam się sporo w internecie na temat dysplazji u owczarków niemieckich i przyznam się szczerze, że bardzo drżę z obawy przed tą chorobą. Co by można było zrobić, aby psa ustrzec przed dysplazją, jakie zrobić badania, jakie preparaty zastosować, aby jej zapobiec?

Read more text

 

Zespół złego wchłaniania u psa

Panie Doktorze, mam młodego psa, który jest bardzo chudy pomimo tego, że bardzo dużo je. Jest też dużo mniejszy od swego rodzeństwa. Często go odrobaczam i karmię dobrymi karmami. Już nie wiem co może mu być. Może pan Doktor coś poradzi?

Read more text
 

Encefalopatia wątrobowa u psa

Mam gorącą prośbę, aby Pan Doktor pomógł mojemu psu. Mój Tofik od dłuższego już czasu źle się czuje, pije dużo wody jest apatyczny i często sobie postękuje, szczególnie wtedy, gdy biorę go na ręce. Ma dopiero 7 lat i jest bardzo zadbany. Do jedzenia dostaje same najlepsze rzeczy. Praktycznie dostaje tylko mięso z warzywami. Nie wiem co mam robić. Wizyty u lekarza niewiele pomogły. Zdarza się też tak, że pies zachowuje się jakby był nieprzytomny. Krystyna z Czarnkowa.

Read more text
 

Koci katar

Panie Doktorze, zwracam się z prośbą, aby na łamach Tętna Regionu pomógł Pan wszystkim właścicielom kotów oraz tym, którzy dokarmiają koty na swoich osiedlach. Nadchodzi pora zimowa i sporo kotów zaczęło już chorować na tzw. „koci katar”. Jak należy pomóc tym zwierzętom, aby przetrwały trudny dla nich okres?
Read more text

 

Gdy pies kuleje

Panie Doktorze, mam problem z psem, który od dłuższego czasu kuleje. Na łamach Tętna Regionu czytałam, co zaleca Pan przy kulawiźnie u psa. Zastosowałam preparat na odbudowę stawów, ale on nie pomógł. Pisał Pan o preparacie Sinoquin. Mój weterynarz go nie miał, ale dał mi inny, mówiąc że jest dobry i tak samo działa. Nie wiem co mam robić. Przyjechałabym z psem do pana kliniki, niestety jest to niemożliwe. Aleksandra z Wałcza.
Read more text

 

Statystyki strony

Użytkowników : 60
Pozycje : 65
Zasoby : 6
Ilość odsłon : 102394
Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 

weterynarz, weterynarz piła, dobry weterynarz, dobry weterynarz piła, klinika, klinika Piła, lecznica, lecznica Piła, Maciej Skowyra, porady weterynaryjne, klinika weterynaryjna, klinika weterynaryjna Piła, lecznica zwierząt, lecznica zwierząt Piła, przychodnia weterynaryjna, przychodnia weterynaryjna Piła, gabinet weterynaryjny, gabinet weterynaryjny Piła, pogotowie weterynaryjne, pogotowie weterynaryjne Piła, sklep zoologiczny, sklep zoologiczny Piła, weterynaria, weterynaria Piła, najlepszy weterynarz, najlepszy weterynarz Piła, weterynarz całodobowo, weterynarz 24h, lecznica weterynaryjna, lecznica weterynaryjna Piła, porady weterynaryjne, karmy lecznicze hill's, diety hill's