Laboratorium

Posiadamy nowoczesne laboratorium, w którym wykonujemy
Morfologia krwi. Przy użyciu pełnego automatu weterynaryjnego morfologię krwi wykonujemy w zaledwie 2 minuty. Dzięki dokładnej morfologii leczymy niedokrwistość.
Biochemia krwi na CITO. Wyniki uzyskiwane w przeciągu 1,5 - 3 minuty
Badanie moczu. Badanie osadu pod mikroskopem w poszukiwaniu kamienia, krwinek, leukocytów, bakterii, nabłonków, precyzyjne określanie ciężaru właściwego moczu przy użyciu refraktometru klinicznego
Badanie zeskrobin naskórka
Badania diagnostyczne pozwalające na wykrycie groźnych chorób zakaźnych
Badania cytologiczne i waginoskopowe w kierunku określania terminu krycia
Badania parazytologiczne kału pod kątem obecności pasożytów przewodu pokarmowego
Współpracujemy z zakładem higieny weterynaryjnej w zakresie badań bakteriologicznych, określania antybiotykogramu, badań mykologicznych. Współpracujemy także z jednym z największych laboratoriów na świecie - firmą IDEXX LABORATORIES, z siedzibą w Berlinie, w zakresie wszelkich pozostałych badań.

 

 

Szukaj na stronie

Google +1

Porady

Mój pies ma ropne strupy

Panie Doktorze, jestem właścicielką 4-letniego cocker spaniela. Od około roku choruje on na skórę. Tworzą się na całym ciele ropne strupy. Chodziłam z nim do weterynarza, dostawał liczne leki, ale zamiast być lepiej, było coraz gorzej. Dlatego przestałam go leczyć. Przemywam chore miejsca wodą utlenioną i jodyną, trochę sie poprawia. Niestety pies jest ciągle chory i mam pytanie, czy jest jakaś szansa na wyleczenie?

Więcej
 

Mój kot mało je

Panie Doktorze, mam kota rasy europejskiej w wieku 11 lat. Od dłuższego czasu mój kot mało je i ma jakiś dziwny zapach. Karmię go konserwami i suchą karmą różnych firm, gdyż szukam tej, którą najchętniej by zjadł. Jak mam go żywić, aby chętnie jadł? Ewa z Kaczor.

Więcej
 

Jak często należy kąpać psa

Panie Doktorze, jak często należy kąpać psa? Mam dwa psy, jednego w domu i jednego na podwórku. Janina z Piły.

Więcej
 

Sierść mojego psa stała się matowa i brzydka

Zauważyłam, że od jakiegoś czasu sierść mojego psa stała się matowa i brzydka, a włosy wypadają w bardzo dużych ilościach. Myślałam, że codzienne wyczesywanie i dobra dieta wystarczą, ale problem nasilił się. Znajoma powiedziała mi, że być może mój piesek ma robaki i dlatego ma taką brzydką sierść. Ostatnio odrobaczałam mojego psa 1,5 roku temu, ale do tej pory nie zauważyłam żeby miał robaki. Czy to prawda co mówi moja znajoma? Co powinnam jeszcze zrobić żeby poprawić stan sierści mojego psa?

Więcej
 

Jak ustrzec psa przed dysplazją

Mam ważne pytanie do Pana Doktora. Od kilku dni jestem w posiadaniu owczarka niemieckiego. Skończył niedawno siedem tygodni. Naczytałam się sporo w internecie na temat dysplazji u owczarków niemieckich i przyznam się szczerze, że bardzo drżę z obawy przed tą chorobą. Co by można było zrobić, aby psa ustrzec przed dysplazją, jakie zrobić badania, jakie preparaty zastosować, aby jej zapobiec?

Read more text

 

Statystyki strony

Użytkowników : 76
Pozycje : 70
Zasoby : 6
Ilość odsłon : 139001
Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość