Leczenie zwierząt - gabinet weterynaryjny As w Pile

Przychodnia Weterynaryjna As od wielu lat dba o zdrowie Państwa ulubieńców. As to lecznica małych zwierząt oraz większych pupili. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zwierzaka.

Z naszych usług chętnie korzystają nie tylko mieszkańcy Piły, ale też Czarnkowa, Trzcianki, Wałcza i okolic. Dbamy o zdrowie Państwa ulubieńców, oferując nie tylko leczenie zwierząt, ale również kompleksową profilaktykę pozwalającą na zapobieganie groźnym chorobom. Najlepszym rozwiązaniem są regularne wizyty u naszych weterynarzy, począwszy od momentu, kiedy stają się Państwo właścicielami zwierzęcia. Dzięki profilaktyce i regularnym badaniom Wasz ukochany zwierzak może przeżyć wiele lat w dobrym zdrowiu.

Dysponujemy nowoczesnym, wysokiej klasy sprzętem diagnostycznym, który pozwala w ciągu zaledwie kilku minut otrzymać wyniki badań. Dzięki temu nasi weterynarze mogą szybko postawić prawidłową diagnozę i rozpocząć odpowiednie leczenie psów, kotów, czy też leczenie małych zwierząt.

Poczekalnia, gabinety zabiegowe i sala operacyjna to tylko niektóre udogodnienia, jakie oferują nasze gabinety weterynaryjne. Wszystkie te pomieszczenia są klimatyzowane i wykonane zgodnie z najnowszymi technologiami. Zapraszamy do obejrzenia filmu z otwarcia naszego gabinetu.Po lecznicy oprowadzi Państwa weterynarz Maciej Skowyra.