Sklep zoologiczny oraz gabinet weterynaryjny As – kontakt

Poszukują Państwo sprawdzonego i doświadczonego weterynarza w Pile i okolicach? Zapraszamy do skorzystania z oferty, jaką przygotował gabinet weterynaryjny As. To miejsce, w którym Państwa czworonogi uzyskają kompleksową opiekę, zarówno na etapie diagnostyki i profilaktyki, jak i podczas samego leczenia. Proszę pamiętać o tym, że dobry weterynarz może przywrócić komfort życia Państwa podopiecznym.


Zapraszamy do kontaktu i do umówienia się na wizytę.

Leczenie psów i kotów w Pile

Wszystkich, którzy mają problemy zdrowotne ze swoimi czworonogami, zachęcamy do kontaktu z gabinetem weterynaryjnym As znajdującym się w Pile. Łatwo trafią Państwo nas również z okolicznych miejscowości takich jak Jastrowie, Budzyń czy Białośliwie. W naszej przychodni wykonujemy pełną diagnostykę i zajmujemy się leczeniem nawet skomplikowanych schorzeń zwierząt. Przeprowadzamy także zabiegi profilaktyczne, w tym szczepienia, które chronią przed wieloma niebezpiecznymi chorobami.

Poza świadczeniem usług weterynaryjnych prowadzimy sklep zoologiczny, w którym można znaleźć karmy dla zwierząt, witaminy, kosmetyki, artykuły higieniczne i wiele innych produktów, a także bardzo szeroką ofertę akwarystyki.

 Przyjmujemy w godzinach
pn - pt 9.00 - 19.00 
sb 9.00 - 14.00

AS Przychodnia Weterynaryjna lek. wet. Maciej Skowyra

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.weterynarz.pila.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AS PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA MACIEJ SKOWYRA, VIEVA MACIEJ SKOWYRA, Mieszka I 17 64-920 Piła, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem ma.s@o2.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny