Pogotowie weterynaryjne i szpital dla zwierząt

pies

W naszej przychodni weterynaryjnej znajduje się również pogotowie weterynaryjne oraz szpital dla zwierząt, które nie kwalifikują się do leczenia w domu i muszą przez kilka dni pozostać pod kontrolą specjalisty. Aby zapewnić Państwa podopiecznym najbardziej komfortowe warunki pobytu, zadbaliśmy o wygodne kojce z podgrzewaną podłogą. Zwierzętami przez 24 godziny na dobę opiekują się doświadczeni wolontariusze.

Pogotowie weterynaryjne stworzyliśmy z myślą o nagłych przypadkach. Mimo najlepszej codziennej opieki i regularnych badań pupil może nagle zachorować lub ulec wypadkowi. Wszystkie nagłe stany wymagają pilnej reakcji. Jeśli więc zauważyli Państwo u swojego pupila niepokojące objawy, prosimy nie czekać i niezwłocznie się z nami skontaktować. Jesteśmy w gotowości, by udzielić Państwa zwierzakowi fachowej pomocy.

W pogotowiu weterynaryjnym jesteśmy przede wszystkim w stanie szybko zdiagnozować zwierzę. Posiadamy do tego odpowiednie zaplecze sprzętowe, w tym laboratoryjne. Dzięki niemal natychmiastowo uzyskanym wynikom od razu wdrożymy odpowiednią terapię. W zależności od stanu Pacjenta podamy mu kroplówki, leki lub przewieziemy bezpośrednio na salę operacyjną i wykonamy niezbędny zabieg z zakresu chirurgii weterynaryjnej, który uratuje zdrowie Państwa czworonożnego przyjaciela.

Po podjętej interwencji zwierzę, w zależności od jego wyników i samopoczucia, zostanie wydane Państwu do domu z zaleceniami co do dalszego postępowania lub zostanie w naszym szpitalu, abyśmy mogli całodobowo monitorować jego stan. W opiece nad zwierzętami pomagają nam także doświadczeni wolontariusze, którzy doglądają najciężej chorych Pacjentów nawet w nocy.

Bez względu na to, czy Państwa zwierzę uległo nagłemu wypadkowi, poczuło się gorzej z dnia na dzień, czy zaniepokoiły Państwa z pozoru niegroźne objawy, służymy pomocą. Mamy bogate doświadczenie w leczeniu schorzeń wymagających pilnych interwencji, posługujemy się najnowszymi sprzętami w oparciu o wciąż aktualizowaną wiedzę weterynaryjną, mogą więc mieć Państwo pewność, że Państwa zwierzę trafi w dobre, odpowiedzialne ręce.