Sklep zoologiczny w Pile

Jako doświadczeni weterynarze doskonale wiemy, jak ważne jest stosowanie odpowiedniej jakości karm czy suplementów. Korzystając z naszej wiedzy i wieloletniej praktyki, postanowiliśmy pójść o krok dalej – otworzyliśmy sklep zoologiczny w Pile. Od teraz mogą Państwo nie tylko korzystać ze świadczonych przez nas usług weterynaryjnych, ale także zrobić zakupy dla swojego pupila.

Zarówno pożywienie, jak i wszelkiego rodzaju witaminy czy oleje mają ogromny wpływ na zdrowie zwierząt. Wiemy o tym doskonale, ponieważ od lat świadczymy usługi z zakresu dietetyki zwierzęcej. Produkty niskiej jakości szybko odbijają się na zdrowiu czworonogów. Co więcej, nawet te wysokiej jakości, ale źle dobrane, mogą wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Wybór karmy dla zwierząt czy suplementów bezpośrednio u weterynarza jest więc jedną z najlepszych i najbezpieczniejszych opcji.

Lecząc Państwa zwierzęta, znając ich przyzwyczajenia, alergie czy choroby, jesteśmy w stanie dobrać odpowiednio zbilansowaną karmę, która zaspokoi wszystkie potrzeby żywieniowe, a przy tym będzie miała korzystny wpływ na stan zdrowia. To samo tyczy się ewentualnych suplementów. Dzięki temu, że sklep zoologiczny znajduje się w tym samym budynku, co gabinet weterynaryjny, mogą Państwo od razu po wizycie zakupić także przepisane leki.

 

Karmy dla zwierząt – oferta w Pile

Jeśli więc chcą Państwo kupić swojemu pupilowi dobrej jakości karmę dla zwierząt, zapraszamy do naszego sklepu zoologicznego w Pile. Chętnie pomożemy w wyborze i odpowiemy na wszelkie nurtujące Państwa pytania. Mile widziani są u nas wszyscy klienci – zarówno Ci, którzy leczą u nas swoje zwierzaki, jak i Ci, którzy jeszcze nie skorzystali z naszych usług i jedynie chcą zaopatrzyć swojego czworonoga w wartościową karmę czy dodatkowe artykuły dla zwierząt.